ELEKTROINŠTALÁCIE

BLESKOZVODY

REKONŠTRUKCIE ELEKTROINŠTALÁCII

PRÍPOJKY

REVÍZIE

SPOLUPRÁCA NA VÝSTAVBÁCH BYTOVÝCH JEDNOTIEK

OSVETĽOVANIE VEREJNÝCH PRIESTRANSTIEV

VÝROBA STRMIENOK

NASVETLENIE BYTOVÝCH A PRIEMYSELNÝCH PRIESTRANSTIEV

 Majami je rodinná firma založená Mariánom Molnárom, Jánom Molnárom a Miroslavom Molnárom. Pracujeme v oblasti elektrotechniky, ktorá sa nám stala už rodinnou tradíciou a dedí sa z pokolenia na pokolenie. Korene našej elektrikárskej pôsobnosti siahajú do 60. rokov minulého storočia, kde naši starí otcovia elektrifikovali, pripájali a zavádzali prvé telefónne linky do domov “ vtedy n.p. Spoje“

Rozhodli sme sa v tomto trende pokračovať a poskytovať naše služby naďalej. Neustále sledujeme nové trendy, novinky v elektrotechnickom priemysle aby sme vedeli zákazníkom ponúknuť čo najlepšie a najefektívnejšie riešenia pre ich potreby a tým minimalizovali čas a náklady na ich realizáciu. Zaoberáme sa dodávkou a realizáciou elektrických rozvodov do obchodných, obytných a priemyselných objektov. Rekonštrukciou elektroinštalácii a bytových rozvádzačov na mieru. Chránením objektov montážou bleskozvodov, ktoré chránia objekt pred vonkajším vplyvmi atmosférických výbojov, bleskov. Zavádzaním nových alebo rekonštrukciou starých elektrických prípojok, nasvetlovaním, osvetlovaním bytových a verejných priestranstiev, montáž verejného osvetlenia, spolupráca pri výstavbe bytových jednotiek.

služby

Naši elektrikári vykonávajú všetky typy elektroinštalácie a elektrikárskych prác ako napríklad opravy a výmeny ističov, pripájanie spotrebičov,  rekonštrukcia elektrických rozvodov, elektroinštalačné práce, bleskozvody….skrátka všetko – od drobných elektrikárskych opráv až po rozsiahle montáže či revízie. Medzi naše súčastnosti sa rozširujúce aktivity patrí aj výroba strmienok na mieru. Strmienka sú veľmi presného tvaru. Našim cieľom je kvalitne odvedená práca a hlavne spokojnosť zákazníkov.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Služby
elektroinštalácie-bleskozvody-revízie