O nás

O nás - Naše začiatky

O nás – Majamielektro je firma, ktorá bola založená s cieľom ponúknuť čo najkvalitnejšie prevedenú prácu.  Preto je u nás na prvom mieste kvalita odvedenej práce a spokojnosť na oboch stranách. Pracujeme v oblasti elektrotechniky, ktorá sa nám stala už rodinnou tradíciou a dedí sa z pokolenia na pokolenie. Korene našej elektrikárskej pôsobnosti siahajú do 60. rokov minulého storočia, kde naši starí otcovia elektrifikovali, pripájali a zavádzali prvé telefónne linky do domov “ vtedy n.p. Spoje“ Na trhu práce pôsobíme od roku 2002. Máme za sebou elektromontážne práce v zahraničných spoločnostiach, prácami v zahraničí. Na Slovensku sme pomáhali s montážami pri výstavbe automobilový závodov ako napríklad Peugeot, Kia. Medzi naše skúsenosti patria aj montáže v podnikoch ako Duslo Šaľa, atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Slovnaft Bratislava, pomoc pri elektrifikácii tunela Sitina..

MAJAMI ELEKTRO

 O nás- naše zameranie

Zaoberáme sa elektroinštalačnými prácami hlavne rodinných domov, bytov,  rekonštrukciou elektrických rozvodov v starších domoch a bytoch…. Ďalej sa zaoberáme chránením objektov montážou bleskozvodov, ktoré chránia objekt pred bleskami. Zavádzaním nových alebo rekonštrukciou starých elektrických prípojok. Dlhoročnými skúsenosťami v obore je majamielektro  zárukou kvalitne odvedenej práce.  Našim  hlavným cieľom je kvalitne odvedené práca so zárukou. Kľúčom kvalitne odvedenej práce je komunikácia so zákazníkom, spoľahlivosť  a elektroinštalácie šité na mieru. Elektroinštalácie vykonávame na mieru pri osobných obhliadkach. Pri osobných obhliadkach majiteľom poradíme s možnosťami  pri inštalácii. Jednoducho sme tu pre Vás!

kontakt majamielektro

Rozhodli sme sa v tomto trende pokračovať, pracovaťa poskytovať naše služby. Elektroinštalácie sa nám stali už akýmsi hobby. Neustále sledujeme nové trendy a novinky v elektrotechnickom priemysle aby sme vedeli zákazníkom ponúknuť čo najlepšie a najefektívnejšie riešenia pre ich potreby a tým minimalizovali čas a náklady na ich realizáciu. Pri osobných obhliadkach vieme poradiť s možnosťami elektroinštalácie. Elektroinštalácie vypracovávame na mieru podľa potrieb a zvykov majiteľa s nadčasovým prevedením. Na prevedenú prácu poskytujeme záruku. 

o nás
montáž bleskozvodu