Kontakt

majami elektro
kontakt na kolesách

0911 999 205

0904 112 085

majamielektro@gmail.com

Šintava 925 51, Košikárska 397

Výroba strmienok

0944 625 401

majamistrmienka@gmail.com

Pracujeme v oblasti elektrotechniky, ktorá sa nám stala už rodinnou tradíciou a dedí sa z pokolenia na pokolenie. Korene našej elektrikárskej pôsobnosti siahajú do 60. rokov minulého storočia, kde naši starí otcovia elektrifikovali, pripájali a zavádzali prvé telefónne linky do domov “ vtedy n.p. Spoje“ Na trhu práce pôsobíme od roku 2002. Máme za sebou elektromontážne práce v zahraničných spoločnostiach, prácami v zahraničí. Na Slovensku sme pomáhali s montážami pri výstavbe automobilový závodov ako napríklad Peugeot, Kia. Medzi naše skúsenosti patria aj montáže v podnikoch ako Dusľo Šaľa, atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Slovnaft Bratislava, pomoc pri elektrifikácii tunela Sitina.

Naše rozhodnutie

Rozhodli sme sa v tomto trende pokračovať a pracovať. Neustále sledujeme nové trendy, novinky v elektrotechnickom priemysle aby sme vedeli zákazníkom ponúknuť čo najlepšie a najefektívnejšie riešenia pre ich potreby a tým minimalizovali čas a náklady na ich realizáciu. Zaoberáme sa dodávkou a realizáciou elektrických rozvodov do obchodných, obytných a priemyselných objektov. Rekonštrukciou elektroinštalácii a bytových rozvádzačov na mieru. Chránením objektov montážou bleskozvodov, ktoré chránia objekt pred vonkajším vplyvmi atmosférických výbojov, bleskov. Zavádzaním nových alebo rekonštrukciou starých elektrických prípojok. Dlhoročnými skúsenosťami v obore je majami elektro  zárukou kvalitne odvedenej práce. Kľúčom kvalitne odvedenej práce je komunikácia so zákazníkom, flexibilita, spoľahlivosť  a elektroinštalácie šité na mieru podľa potrieb zákazníka.

Naši elektrikári vykonávajú všetky elektrikárske práce ako napríklad opravy a výmeny ističov, pripájanie spotrebičov,  rekonštrukcia elektrických rozvodov, elektroinštalačné práce, bleskozvody….skrátka všetko – od drobných elektrikárskych opráv až po rozsiahle montáže či revízie. Medzi naše súčastnosti sa rozširujúce aktivity patrí aj výroba strmienok na mieru. Strmienka sú veľmi presného tvaru.  Našim cieľom je kvalitne odvedená práca a hlavne spokojnosť zákazníkov.

Elektrikár Sereď , Trnava , Galanta, Nitra, Hlohovec

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.