Cenník

Cenník

Hrubá montáž

Približná cena za práce bežného rodinného domu cca 100 metrov štvorcových je 1100-1500 eur na komplet. Presná cenová ponuka sa dá vypočítať pri osobnej obhliadke.

– Náš cenník elektroinštalácii sa skladá z dvoch častí.

1. hrubá montáž „frézovanie, osadenie krabíc a rozvádzača, ťahanie káblov, sádrovanie“ Cena za prácu pre Sereď a okolie je 10e za el. krabicu a 10e za el. vývod.

El. krabica sa nachádza pod vypínačom alebo zásuvkou.

El. vývod je napr. Svetlo, žalúzie, klíma,wifi,koax. atd…

Osadenie el. rozvádzača 30e
Príklad štandardnej elektroinštalácie 4 izbový bungalov: je cca 70 až 80 el. krabíc a 20 až 25 vývodov. To znamená, že cena za prácu je cca 1000 až 1100eur.
2.kompletáž“zapájanie vypínačov, zásuviek a rozvádzača“ To je po omietkach kedy sa zapájajú zásuvky, vypínače a rozvádzač. Tu je cena za prácu 3.5e za vypínač a zásuvku a jeden modul v rozvádzači. Modul je jeden jednopólový istič.
Samozrejme nadštandard má toho viacej. Najpresnejšie sa dá elektroinštalácia naceniť pri osobnej prehliadke, lebo väčšinou sú zmeny oproti plánom. Preto sa väčšinou robí elektroinštalácia na mieru t.j. podľa potrieb majiteľa.
Orientačná cena materiálu na rodinný dom pri klasickej elektroinštalácii je cca 600-700e.

Bleskozvod

Cena za bleskozvod pre klasický rodinný dom  s hrebeňovou sústavou a prichystanou uzemňovacou sústavou v základoch je 480 eur vrátane materiálu.

Prípojka

cena práce elektrickej prípojky pre rodinný dom je 150 eur

 
 

Vážený zákazník,

vyplnením a odoslaním formulára si môžete objednať vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky alebo nás požiadať, aby sme vás iba kontaktovali ohľadom vašej požiadavky. Vyplnením tohto formuláru sa k ničomu nezaväzujete. Po prijatí vašej požiadavky vás budeme obratom kontaktovať.

cenník

 

ceny elektroinštalácii sa ťažšie naceňujú oproti iným prácam. Na cenu inštalácie pôsobí viacero faktorov.  Ani dve rovnaké budovy rovnakého tvaru nemusia mať rovnakú cenu elektroinštalácii. Cena závisí od množstva, komplikovanosti a potrieb elektroinštalácii, taktiež aj použitého materiálu na inštaláciu daného objektu.  Preto sa nedá presne naceniť elektroinštalácia „elektrifikácia“ daného objektu bez obhliadky.

Tím majami  naceňuje objekty zadarmo.  Po dohode prídeme, komunikujeme so zákazníkom a informujeme ho o správnom využití elektroinštalácie pre daný objekt.

Cena „cenník“ elektroinštalácie

elektroinstalacia rodinny dom cena
majamielektro

 

Cena „cenník“ elektroinštalácie sa dá vyčísliť presnejšie po obhliadke, kedy priamo naši elektrikári komunikujú so zákazníkom. Informujú ho a nových trendoch a možnostiach jeho objektu a využitie elektroinštalácii v jeho objekte.  Sami mu navrhujú a oboznamujú ho s možnými potrebami, trendmi a novinkách v elektrotechnickom priemysle, ktorí sa neustále rozvíja a zákazník sa už len rozhoduje pre najlepšiu možnosť výberu. Touto komunikáciou a oboznamovaním získavame najlepšie využitie danej nehnuteľnosti, šetríme peniaze a čas zákazníkom a v neposlednom rade je to kľúč k dobre vykonanej práci a hlavne spokojnosť zákazníka. Elektroinštalácia na mieru tzv. elektrika na kľúč podľa majiteľa nám prináša najefektívnejšie využitie potenciálu elektriky v objektoch.

využitie potenciálu elektriky

Koľkí z nás majú vo svojom obydlí prebytočné zásuvky, ktoré sú buď schované za nábytkom alebo sa vôbec nevyužívajú.
Správne umiestnenou elektroinštaláciou v objektoch predchádzame budúcim problémom s využitím elektrickej energie. Preto tím majami pri obhliadkach a komunikácii so zákazníkom myslia do budúcna. Elektroinštalácia objektov je vždy riešená tak, aby sa dala rozšíriť, prípadne využiť svoj potenciál aj do budúcna bez zbytočných poplatkov navyše.

Elektroinštalácie

K elektroinštaláciam patria aj práce mimo objektov. Je to napríklad zavedenie elektrických prípojok, rekonštrukcie starých elektroinštalácii, revízne správy, osvetlovanie verejných priestranstiev alebo ochrana voči nepriaznivým atmosférickým vplyvom, ochrana pred bleskmi.

cennik
elektroinštalácie-bleskozvody-revízie

https://majamielektro.sk/kontakt/