Cenník – Hrubá montáž

Približný cenník za elektroinštalácie bežného rodinného domu cca 100 metrov štvorcových je 1100-1500 eur na komplet

Cenová ponuka sa dá vypočítať s projektovej dokumentácie. V prípade akceptovanej cenovej ponuky vypracovanej podľa projektovej dokumentácie sa robí osobná obhliadka priamo s majiteľom na stavbe. Pri osobnej obhliadke Vám vieme presne poradiť, navrhnúť rôzne varianty elektroinštalácie pre Váš dom, miestnosť, podľa zvyklostí a potrieb s nadčasovým prevedením do najmenšieho detailu. Po osobnej obhliadke Vám vieme vypracovať presnú cenovú ponuku pre Váš dom, byť, objekt…

Pri realizácii elektroinštalácii poskytujeme záruku na kvalitne prevedenú prácu a použité materiály, férovosť v jednaní, spoľahlivosť, dlhoročné skúsenosti v obore.

v prípade potreby nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky

– Náš cenník elektroinštalácii sa skladá z dvoch častí.

1. hrubá montáž „frézovanie, osadenie krabíc a rozvádzača, ťahanie káblov, sádrovanie“ Cena za prácu pre Sereď a okolie je 11e za el. krabicu a 11e za el. vývod.

El. krabica sa nachádza pod vypínačom alebo zásuvkou.

El. vývod je napr. Svetlo, žalúzie, klíma,wifi,koax. atd…

Osadenie el. rozvádzača 30e
Príklad štandardnej elektroinštalácie 4 izbový bungalov: je cca 90 až 110 el. krabíc a 20 až 25 vývodov. To znamená, že cena za prácu je cca 1200 až 1500eur.
2.kompletáž“zapájanie vypínačov, zásuviek, rozvádzača a oživenie domu“ To je po omietkach kedy sa zapájajú zásuvky, vypínače a rozvádzač. Tu je cena za prácu 4 eurá za vypínač, zásuvku a jeden modul v rozvádzači. Modul je jeden jednopólový istič.
 
 
Orientačná cena materiálu na rodinný dom pri hrubej montáži a klasickej elektroinštalácii je cca 800-1200e. Cena materiálu pri kompletáži a klasickej elektroinštalácii je cca 700 eur
 

Bleskozvod

Cena za bleskozvod pre klasický rodinný dom s hrebeňovou sústavou so štyrmi zvodmi a prichystanou uzemňovacou sústavou v základoch je 600 eur vrátane materiálu.
 

Prípojka

cena práce elektrickej prípojky pre rodinný dom je 150 eur

majamielektro - cenník
kontakt majamielektro